AUTOMATYKA DO BRAM

Logo Gerda Bez Sygnetow Kolor

Technologia, automatyka

Elektroniczna centrala sterująca, łatwo dostępna dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu otwierania „push and fl ip”, umożliwia szybkie ustawianie parametrów roboczych. W celu łatwego uruchomienia automatu jest on fabrycznie zaprogramowany na ustawienia standardowe. Prosty i szybki montaż wystarczy jedno KLIKNIĘCIEZespół szyny z napędem przenoszonym za pomocą pasa zębatego jest całkowicie niezależny od automatu. Wystarczy zesprzęglić automat z zespołem szyny. Aby uzyskać więcej miejsca do dyspozycji silnik może zostać zamontowany pod kątem 90° w stosunku do szyny (obrócony w prawo lub w lewo).

PROSTA I PERSONALIZOWANA AUTOMATYKA

tecnologia-1Elektroniczna centrala sterująca z zaprogramowanymi fabrycznie parametrami standardowymi przeznaczona jest dla większości bram segmentowych dostępnych na rynku, jej zaletą jest prostota montażu. W celu zaspokojenia indywidualnych/szczególnych potrzeb klientów, z pomocą doświadczonych instalatorów, istnieje możliwość zmianyustawień aż 15 parametrów regulujących: prędkości, siły, zwalnianie i wielkość przyspieszania (różne dla otwierania i zamykania). Wyjątkowo łatwe programowanie umożliwiają potencjometry i przełączniki dipswitch.

AUTOMATYKA POD KONTROLĄ

tecnologia-2 Enkoder magnetyczny umożliwia kontrolę ogranicznika krańcowego oraz wykrywanie przeszkód: duże bezpieczeństwo dla Państwa dzieci, zwierząt domowych i bardziej ogólnie we wszystkich sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych. Wbudowany odbiornik radiowy 433,92 MHz (programowanie do 30 nadajników z technologią „Rolling Code” uniemożliwiającą skopiowanie) oraz nadajnikiem 4 kanałowym uzupełniają zestaw. Kompletny zestaw akcesoriów umożliwia dostosowanie instalacji do indywidualnych wymagań użytkownika.

AUTOMATYKA BEZ PRZERW W DOPŁYWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ

tecnologia-3

T-SKY oznacza bezpieczeństwo, cichą i nieprzerwaną pracę. W przypadku przerwy w dopływie prądu, zestaw baterii (opcja) włącza się natychmiast i pozwala na wielokrotne zamykanie/otwieranie bramy garażowej. Karta zasilacza baterii jest wbudowana do elektronicznej centrali sterującej – zestaw baterii może być z łatwością zamontowany również w późniejszym czasie i w dowolnym momencie. W T-SKY nic nie jest przypadkowe!

 WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

Comments are closed.

× Jesteśmy na Whatsapp