DRZWI TECHNICZNE

Drzwi ze stali nierdzewnej wykonywane są w oparciu o konstrukcję drzwi klasy C. Konstrukcja i poszycie ze stali nierdzewnej, łączone są za pomocą spoin klejowych. Ościeżnica wykonana jest z profilu z blachy nierdzewnej. Wymiary i wyposażenie zgodnie z wymogami użytkownika. Zastosowanie: pomieszczenia do podziału mięsa w zakładach i sklepach mięsnych, pomieszczenia o bardzo szkodliwym środowisku w zakładach chemicznych itp.

 

 

 

Drzwi do cel więziennych wykonywane są w oparciu o konstrukcję klasy C, zgodnie z wymogami więziennictwa. Od strony celi pokryte są blachą o grubości 3mm, idealnie gładką. Wyposażone są w wizjer optyczny zabezpieczony szkłem P6, umożliwiający podgląd całego pomieszczenia. Drzwi posiadają zamek główny rozporowy, współpracujący z elektrozaczepem. Mogą być dodatkowo wyposażone w elektrozamek, zapornica-sztywny łańcuch, zasuwy ręczne i czujnik otwarcia drzwi. Wykonywane są w dowolnych wymiarach i kolorach. Zastosowanie: cele więzienne, pokoje zatrzymań itp.

 

 

 

Drzwi wahadłowe wykonywane są w oparciu o konstrukcję drzwi klasy 2, poszyte obustronnie blachą o grubości 1mm z wewnętrznymi wzmocnieniami; mogą występować w wersji z prześwietlem z poliwęglanu. Wykonywane są w dowolnych wymiarach i kolorystyce, w wersjach z zamkiem lub bez zamków. Zastosowanie: pomieszczenia w obiektach przemysłowych, handlowych, gastronomicznych o dużym nasileniu ruchu, bez potrzeby szczelnego i bezpiecznego zamykania.

 

 

 

Comments are closed.

× Jesteśmy na Whatsapp