DRZWI GERDA – nowość- 210 kolorów!

GERDA Twoje drzwi w kolorze o jakim zamarzysz!

INSPIRUJĄCA KOLORYSTYKA dostępna dla wszystkich serii drzwi.

Oprócz materiału, geometrii i struktury to przede wszystkim kolory i efekty pozwalają uwydatnić wyjątkowy charakter projektu drzwi.

Od teraz poszerzamy dla Państwa naszą paletę barw. Nowością są 4 linie kolorystyczne inspirowane ziemią, nowoczesnym miastem i kosmosem. Przywołujemy piękno natury, wielkomiejskie ferie barw i tajemniczość wszechświata. W nowościach znalazło się 7 kolorów laminowanych i 203 kolory lakierowane.

Paleta TERRA

to technologia oparta o laminat. Znajdują się tu barwy Matki Ziemi, wśród których jest drewno, kolory lasów, oceanów i górskich krajobrazów. Paleta została uzupełniona o 7 jednolitych kolorów o strukturze powierzchni perlistej. Paleta dostępna jest dla drzwi do domów i mieszkań.

Paleta GALA

to seria lakierów proszkowych w wykonaniu drobnostrukturalnym inspirowana energią i dynamiką miejskiego życia. Obejmuje śmiałe odcienie szarości, czerwieni i antracyt odzwierciedlając tętniące życiem ulice, budynki i wszędobylskie neonowe światła. Paleta zawiera kolory kompatybilne z systemem RAL. Paleta dostępna jest dla drzwi do domów i mieszkań.

GALACTICA

to kolejna linia lakierowana proszkowo w wykonaniu drobnostrukturalnym z efektem metalicznym. To połączenie naszego nieba z przestrzenią kosmiczną. Delikatne barwy niebieskie mieszają się tu z zachodzącym słońcem i widokiem gwiazd. Paleta dostępna jest dla drzwi do domów i mieszkań.

INTERGALACTICA

to drzwi malowane w technologii proszkowej z niepowtarzalnym efektem 3D. Linia ta zabiera nas poza granice ziemskiej atmosfery. Głębokie purpury, niebieskie i czarne odcienie przypominają o istnieniu odległych mgławic i tajemniczego wszechświata. Paleta dostępna jest dla drzwi do domów.

DDD PL EDYCJA 2 2024 Www

This entry was posted in WYPRZEDAŻ. Bookmark the permalink.

Comments are closed.